GLAS OCH KERAMIK / Glas / Flaskor 9985682
nr 998 5682
Flaskor
4 st. antika, höjd: 17-24
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 november 2015
kl 19:33:54
28/11 19:25:02
700 kr
30/11 18:42:49